POST: MENAJERA
Program: 8 ore/zi - 5 zile/săptămână

Cerintele postului:      Varsta intre 20 si 55 de ani;
Discreta, responsabila, calma, dinamica;
Sanatoasa clinic / psihic;
Serioasa;
Punctuala;
Fara antecedente judiciare (la angajare avem nevoie de cazierul judiciar);
Oferim: Salariu atractiv , Contract individual de munca;

Responsabilitatile postului :

  • Aspirarea si curatarea pardoselilor: parchet, gresie, marmura, mozaic, linoleum etc.
  • Indepartarea eventualelor pânze de paianjen
  • Stergerea prafului
  • Curatarea mobilierului atat la interior cat si la exterior
  • Curatarea usilor de acces si a tocariei aferente
  • Curatarea echipamentelor de birou (telefon, fax, calculator, xerox etc.)
  • Curatarea electrocasnicelor la exterior (aragaz, frigider, cuptor cu microunde, hota, cafetiera, prajitor de paine etc.)
  • Curatarea electrocasnicelor la interior (aragaz, frigider, cuptor cu microunde etc.)
  • Curatarea si dezinfectarea suprafetelor ceramice din baie si bucatarie
  • Curatarea, odorizarea si dezinfectarea grupurilor sanitare si asigurarea cu materialele igienico-sanitare necesare
  • Aspirarea, curatarea tapiteriei canapelelor, scaunelor, fotoliilor, covoarelor, mochetelor si a oricaror suprafete din material textile cu echipamente cu functie de spalare
  • Spalarea geamurilor si a tocariei aferente atat pe interior cat si pe exterior;
  • Curatarea de praf a jaluzelelor;
  • Aerisirea incaperilor
  • Debarasarea gunoiului menajer, schimbarea sacilor menajeri si depozitarea acestuia in locurile special amenajate
  • Curatarea spatiilor de folosinta comuna (holul de intrare, scari, usi, etc)
  • Calcat rufe
  • Respectarea regulamentului de ordine interioara
  • Respectarea si indeplinirea cu strictete a normelor PSI si de protectie a muncii
  • Responsabila pentru eventualele reclamatii privind disparitia si deteriorarea  bunurilor de la sediul clientilor.
  • Sa promoveze serviciile prestate de angajator in randul clientilor si nu numai.